Autor Wątek: [PRZYJETE] technik bohaterowie  (Przeczytany 509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bohater8 [KM]

  • KIDMOD- MC
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
    • Email
[PRZYJETE] technik bohaterowie
« dnia: Grudzień 01, 2019, 19:41:27 »
WZÓR

1. Imie: Denis
2. Wiek: 11 (w kwietniu 12)
3. Czy radzisz sobie ogólnie z pluginami? no radzę , najlepiej wychodzi mi permisions EX
4. Ocen ortografie w skali od 1-10 myślę że tak 8/10
5. Opisz siebie: Jestem Denis mam 11 lat i w sumie moje życie nie jest zbyt ciekawe; przyszedłem do pierwszej klasy i dobrze się uczyłem i wszystko było git tylko jedna osoba mnie nie lubiła Kuba Sz. i miałem z nim ciągle konflikty i co roku do trzeciej klasy miałem zachowanie negatywne ale dobrze się uczyłem i to zachowanie było tylko przez to że on na mnie skarżył jak coś zrobiłem a jak on mi coś robił to było dobrze niedawno przeprowadziłem się do innej szkoły i wsi i chodziłem wtedy do czwartej klasy i połowa klasy mnie nie lubiła bo uwarzali że się ,,przechwalam'' ale niektóre osoby mnie lubiły takie jak filip czy mój brat który jeździ na wózku ale w piątej klasie do której teraz chodzę postanowiłem się zmienić i znajdować kolegów i koleżanki ale i w tej szkole jest osoba która mnie nie lubi nazywa się Ksawery i przeklina bije wszystkich przeszkadza pani Jadzi xd (to nasza pani z maty którą bardzo lubię) i też mnie bił ele teraz już ze mną skończył ( przynajmniej na razie) i robi krzywdę innym osobom. i tak wygląda historia mojego życia  :(
6. Dlaczego ty masz zostac technikiem: chciałbym zostać technikiem dlatego ,że jestem pomysłowy mam dużo fajnych pomysłów np. dodanie rangi youtuber i mini youtuber
7. Czy bedziesz szukal rozwiazania problemow  z pluginami  jak czegos nie wiesz? ( np. na YouTube lub google ) nie oszukujmy się każdy nie jest idealny i nie wie wszystkiego więc tak
8. Ile czasu grasz na serwerze. no zalezy od pn do piątku tak godzine lub dwie a w sobotę i niedzielę myślę że tak 2,3,4 godziny :)
to jest już koniec tego podania dzięki narazie!!!

[W] Zirf

  • Realista
  • WŁAŚCICIEL
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja +1000/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [PRZYJETE] technik bohaterowie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2019, 20:15:16 »
Na razie jest spoko range dostaniesz ale permisje dopiero po 2 etapie głosowym.

PRZYJETE

Pozniej podam termin 2 etapu głosowego

PS. Powodzonka w szkole
Realista Właśiciel rozsądny i MEGA

 


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
splemhappyhorse forumpc khaleesi wladca-smokow rootsunderground